.

.

JLI година Одри Hepburn 50-тите Рокабили замав црно и бело plaid со џеб midi Партија Гроздобер жените летен Фустан

JLI година Одри Hepburn 50-тите Рокабили замав црно и бело plaid со џеб midi Партија Гроздобер жените летен Фустан

DEN 1438.00
DEN 2875.20
-50 %

Износ
Во продавницата.


100% Сосема Нов Со Ознака
Тежина : 350g (приближно).
1 Боја на располагање : Како се покаже
Материјал : Памук
Забелешка : Овој фустан е тенка дел, без petticoat ,со надеж, со две џеб , одговара за Пролет, Есен и Лето
Големина : 6 Големина (Мерење разлика од 1-2cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари до овој Фустан.
Азија
Големина НАС
Големина Од половината Должина Биста Хип Ракав Половината S 107-109cm 82cm 70 M 107-109cm 87cm 76cm L 107-109cm 92cm 82cm XL 107-109cm 97cm 88cm XXL 107-109cm 102cm 94cm XXXL 107-109cm 108cm 99cm Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
JLI МОЖЕ ДА
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
a
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Памук
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Plaid
Име:
Одри Hepburn стил се облекуваат
Функција:
Со Џеб
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Тренд:
Елегантна,SexyRetro
Шема:
plaid,роуз
боја:
Црна,Црвена
Повод:
Партија,Формалната
Пакување:
1*Фустан
Стил:
жените гроздобер облека
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични предлози