.

.

Нов Цвет Самовила Девојка Се Облекуваат Tulle Туту Фустан Деца Роденден Свадба Деверуша Фустани Фустани За Деца Принцеза Костим

Нов Цвет Самовила Девојка Се Облекуваат Tulle Туту Фустан Деца Роденден Свадба Деверуша Фустани Фустани За Деца Принцеза Костим

DEN 1287.00
DEN 1430.40
-10 %

Износ
Во продавницата.


Нов Цвет Самовила Девојка Се Облекуваат Tulle Туту Фустан Деца Роденден Свадба Деверуша Фустани Фустани За Деца Принцеза Костим
Pls забелешка : овој фустан не треба обвивка. ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк :
Материјали : Најлон, Mesh,Tulle
Карактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите ,Без Надеж
Големина : Одговара За 85-165 CM Висина, Возраст 2 години - 14 години
Повод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица,Настани,Фестивали,Birthday (Роденден), Фотографија, Церемонија,Ноќта На Вештерките, Перформанси
1. Може да се прилагоди на различни големина 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина; 3. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm, 1inch=2.54 см . 4. Горниот дел е еластична ткаенина и флексибилност е поголем, со големина на градите на нашиот табела големина означени е протегала големина, не рамни мерење
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите бои

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Број На Модел На:
девојка се облекуваат
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Бренд Име:
принцезата туту
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Voile,Најлон,Spandex,Mesh,Сатен
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Асиметрични
Ткаенина Тип:
tulle
Број На Модел На:
цвет девојка се облекуваат
Вистински Примерок:
Yes
квалитет:
Висок квалитет
боја:
Виолетова,Роза,Розова
Стил:
Лолита Стил,Формалната
Декорација:
Панделки
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)
Повод:
Партија,Свадба,Фестивал,Birthday (Роденден), Фотографија,Церемонија,Перформанси

Слични предлози