.

.

година Секси Оглавник Комбинација Sequined Off-Рамо Краток Фустан Поклон-вратот Backless Ноќен Клуб Elbise Тесни Молив Фустан FC53

година Секси Оглавник Комбинација Sequined Off-Рамо Краток Фустан Поклон-вратот Backless Ноќен Клуб Elbise Тесни Молив Фустан

DEN 775.00
DEN 911.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Бидејќи на различни мерка,тоа е 1-3 см грешка,pls прости

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
FC53
Сезоната:
Лето
Деколте:
Лак
Декорација:
Sequined
Силуета:
Молив
Материјал:
Полиестер,Lanon
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
AINIAINI
Половината:
Природни
боја:
бел сафир
Големина:
слободни
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја
Шема:
Цврста
Стил:
секси &клуб
градите подлога:
Yes

Слични предлози