.

.

Плус Големина 3XL Тенок, Елегантен Фустан Формално ОЛ Стилови Професионални Деловни Жени Фустани Дами Работа Носат Секојдневен Блузи Домот Црвена

Плус Големина 3XL Тенок, Елегантен Фустан Формално ОЛ Стилови Професионални Деловни Жени Фустани Дами Работа Носат Секојдневен

DEN 1263.00
DEN 1329.60
-5 %

Износ
Во продавницата.


Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.39 инчен
плочка за грешка при мерење е нормален 1-3 CM
Топло Совети : Ова е Кинески големина информации, обично се помали 1-2 големина од НАС/ЕУ големина, ве молиме контактирајте со продавачот за да добиете повеќе детали информации пред вашата исплата.
Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не понуда.
Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи или на превозот брзина, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и не остави негативни повратни информации, без двоумење. Или не, ве молам, точно пред исплата. Ние не може да гарантира пристигнување време. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена.
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време. Висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.
Ве молиме да се напомене дека клиентите од ИТАЛИЈА или Бразил, поради вашата земји' строги СОПСТВЕНИ политики за MERCHANDISES од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен .
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Нови Пристигнување, Топла Продажба Нова Мода Жените Тенок, Елегантен Фустан со Висок Квалитет и Бесплатен Превозот Кинески Големина : S, M, L, XL, XXL, XXXL Тежина : 0. Големина на облекување Рамо Должина Ширина Биста Хип Половината Ракав S 34 87 84 84 68 - М 35 88 88 88 72 - L 36 89 92 92 76 - XL 37 90 96 96 80 - XXL 38 91 100 100 84 - XXXL 39 92 104 104 88 -
Следниве информации за повикување само .
Купувачот треба да се плати се врати превозот цена.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Број На Модел На:
YY1720-17M
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Обвивка
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни
боја:
Црвена, Црна,Зелена
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Големина:
S M L XL XXL 3XL
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Тексас

Слични предлози