.

.

Бебе Девојки Принцеза А-Линија Партија Облечи Девојка Деца во Едно парче Фустани, Облека за Децата Дете Enfant Облека

Бебе Девојки Принцеза А-Линија Партија Облечи Девојка Деца во Едно парче Фустани, Облека за Децата Дете Enfant Облека

DEN 155.00
DEN 205.92
-25 %

Износ
Во продавницата.

Опис
Висок квалитет и направени во Кина
Боја : Бела + Сива
Материјал : Памук
Ве молиме погледнете го следново големина на табелата и вашите деца реалната висина пред купување/наддавање
Големина Должина Биста За Возраст од 80 41cm 25x2cm 0-1 носители на Годината 90 42cm 25x2cm 1-2 Година 100 46cm 27x2cm 2-3 Година 110 48cm 28x2cm 3-4 Year 120 50cm 29x2cm 4-5 Година
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ако вашето дете е чаби, ве молиме изберете поголеми димензии, благодарение.
Пакет се вклучени : 1x Девојки Еден-парче Облека
Добро дизајниран-линија фустан. Сигурно да се погледне шарм на вашето дете! Преглед

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5, 6M, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Краток
Број На Модел На:
Бебе Девојки А-Линија Партија Фустан, Здолниште Облека
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Sleeve Стил:
Редовни

Слични предлози