.

.

Елегантен Фустан Везови Цвеќиња Гроздобер 2017 Мода Пролет Одблесокот Ракав Слоеви Сина, Пурпурна Работ Шупливи Излезе Црн Долг Фустан

Елегантен Фустан Везови Цвеќиња Гроздобер 2017 Мода Пролет Одблесокот Ракав Слоеви Сина, Пурпурна Работ Шупливи Излезе Црн Долг

DEN 3802.00
DEN 5280.00
-28 %

Износ
Во продавницата.

Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален Повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни.
Каде нарачка на производи, на 7 security врати, ако проблеми со квалитетот, не-човечки причина, замена бесплатно.
Превозот
А Ние ќе брод во рок од 1-3 работни дена по примена на плаќање освен празници.
Повратни информации
Ние ќе се потрудиме да им понуди висок квалитет , разумна и конкурентна цена на производите .54 см )
Само да не контактирате за ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми кога ќе добиете предмети ќе победи на мојата продавница. Ако цел вкупната цена на повеќе од $300. Ако сакате брза испорака од страна на ( EMS, DHL, Aramex, Fed Ex ) ќе треба да плаќаат дополнителна наплата. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.00 во исто време, јас ќе се ослободи ги испратите по express (EMS,DHL ,UPS-от. Овие трошоци не се вклучени во вкупната цена на вашата нарачка.
В ве Молиме да се имајте на ум дека вие сте одговорни за сите обичаи поврзани со обвиненијата.Ние обично се изјасни стоката како "подароци"или "примероци".
Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив!Гаранција. Исто така, тоа е мојата цел да им обезбеди на вас драги клиенти со одлична шопинг искуство и 100% задоволни добра услуга. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Обично ќе брод предмети од Хонгконг воздухопловната, тоа трае 920 работни дена да пристигнат по превозот. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на Western union . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Позитивни повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат.Ве молиме разгледајте ја вашата локална царинска законот за листа на забранети/оданочуваат предмети внимателно пред ставање на ред.5
Опис
Плаќање
А Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Коментари : ±2cm е дозволено ( 1 инч = 2.превозот време е за 5-12 ден.
Карактеристики На Производот : Везови Долг Фустан
Големина на Табела (единица : cm )
големина
биста
половината
рамо
sleeve
должина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S 84 33 70 27. Ако сте во Саудиска Арабија, ве молиме оставете право град име.

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
SEQINYY
Број На Модел На:
W1705
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Mesh
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте

Слични предлози