.

.

Miyake кралската pleated целосен фустан во едно парче облека се облекуваат лабава гроздобер облека банкет сите натпревар бесплатен превозот

Miyake кралската pleated целосен фустан во едно парче облека се облекуваат лабава гроздобер облека банкет сите натпревар бесплатен

DEN 4313.00
DEN 4687.68
-8 %

Износ
Во продавницата.


добредојдовте во продавница
Конкурентна Цена, Прв Клиент
Можете да се меша сите , боја, големина и така натаму. Имаме повеќе ,
повеќе модели, повеќе боја во акции,
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас.
Јас сум посветен да донесе радост,
безбедно и топ - производи за вас.
Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со моден стил,
супериорен но поевтина цена, цело време.
Кога ќе го поставите цел, ве молиме не двоумете се да ја напушти повеќе детални
барања сакате,
и тогаш јас ќе се организира на стоки за вас како е можно поскоро. Прв
време,
ние работиме; следниот пат,
ние станат пријатели. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
ве молиме да ни ме,јас ќе одговори во рок од 12 часа
СЕ НАДЕВАМ ИМААТ ДОБАР СРЕЌА EV ERYDAY!
Висок притисок pleated ткаенина, мека, парична казна и затворање на кожата, добра еластичност, има добра пропустливост на воздух, мекост, удобно носење; Светлина не pervious на светлина, им даде на лице силна визуелна конфликт, одлична уметнички ефект, секое парче облека е совршено уметничко дело!
Се водат многу е добро, погоден за сите тело за носење
Перење предлог : нормална температура вода, природни сува, без пеглање.
детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Сезоната:
Лето
Стил:
работа
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава
Материјал:
Полиестер
sleeve тип:
принцезата ракав
Здолниште тип:
голема дното тип
Комбинација форма:
Посебна
облека дизајнерски детали:
shirring, pleated, крпеница, завој, 3d
компонента содржина:
96% и над
тенка ( 12 игла ):
голема дното тип
Половината Тип:
лабава-waisted
Декорација:
Лак, Appliques

Слични предлози