.

.

2017 Секојдневен Слатка Девојка Нови Принцеза Се Облекуваат Децата Фустани За Девојки Бал Деца Девојка Облека Деца Облека

2017 Секојдневен Слатка Девојка Нови Принцеза Се Облекуваат Децата Фустани За Девојки Бал Деца Девојка Облека Деца Облека

DEN 225.00
DEN 284.64
-21 %

Износ
Во продавницата.


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
2017 Секојдневен Слатка Девојка Нови Принцеза Се Облекуваат Децата Фустани За Девојки Бал Деца Девојка Облека Деца Облека
roduces : 2017 НОВА девојка се облекуваат
Материјал : Полиестер/Viscose
Боја : црна,сива,розова,бела
Забелешка : Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена, pls.контактирајте со нас за photoes
Превозот : EMS, UPS-от, DHL, Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција,Бразил.ект Големина Должина 1/2 Bust 80(9-12М) 40cm/15.74" 24cm/9.44" 86(12-18 МИЛИОНИ) 43cm/16.92" 26cm/10.23" 92(18-24 M) 45см/17.71" 27cm/10.62" 98(24-36 M) 47cm/18.50" 29cm/11.41" 104(36-48 M) 49cm/19.29" 31cm/12.20"
Answer : ___________________________ Note : 1 : Мерење на објектот поставени на маса може да предизвика 1-3cm разлика, ве молиме имајте во предвид големините за тоа не одговара на сите луѓе. 2 : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање.

За производот

Дете НИ Големина:
24M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 4T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Јака:
Екипажот Вратот
Број На Модел На:
i09
Декорација:
Чипка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,чипка
Силуета:
Бал
Бренд Име:
WEIXINBUY
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни

Слични предлози