.

.

PADEGAO 2018 Австралија дама Оглавник крстот ремени чипка везови Белиот долг фустан / Vestido

PADEGAO 2018 Австралија дама Оглавник крстот ремени чипка везови Белиот долг фустан / Vestido

DEN 1910.00
DEN 1910.40
-0 %

Износ
Во продавницата.

Големина Во CM Големина биста долго половината S 76 84 54 М 80 85 56 L 84 87 58
Answer : ___________________________ NOTE :
1. T : Плочка големина R : Препорачуваме големина големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
2. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.

За производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
PADEGAO
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Материјал:
Lanon,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Половината:
Природни

Слични предлози