.

.

Бебе Дете Девојка се Облекуваат 2017 Пролет Лето Нови корејски Деца со Висок Квалитет Дете Секојдневен Принцеза Фустани за Деца Девојки GDR250

Бебе Дете Девојка се Облекуваат 2017 Пролет Лето Нови корејски Деца со Висок Квалитет Дете Секојдневен Принцеза Фустани за Деца

DEN 702.00
DEN 780.48
-10 %

Износ
Во продавницата.


Ставка Детали
Материјал : памук
Големина : 90-100-110-120-130-140
Боја : токму како на сликата
Превозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за Испорака
Како да се купи Материјал

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
IOLANCY
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Повик
Декорација:
Возбудува
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
GDR250
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
светло зелена
Возраст:
2-7 години

Слични предлози