.

.

Бебе Девојки Среќен Ден на Мајката Црвено Туту се Облекуваат 2 парчиња по Поставување на Младата Љубов Облечи Бела Чипка Круна Headband за 24Months

Бебе Девојки Среќен Ден на Мајката Црвено Туту се Облекуваат 2 парчиња по Поставување на Младата Љубов Облечи Бела Чипка Круна

DEN 614.00
DEN 767.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


За големината, корисниците може да одберете via бебе градите големина.
Материјал : мешавина памук, мрежа tulle, сатен; 0~6months : 44cm/17.32" во градите, 36cm/14.17" во должина; 6~9months : 46cm/18.11" во градите, 38cm/14.96" во должина; 9~12months : 48cm/18.89" во градите, 40cm/15.74" во должина; 12~24months : 50cm/19.68" во градите, 42cm/16.53" во должина;
Фустан во romper стил со прилог туту, 2 копчиња дизајн за лесна промена на пелена;
Пакетот вклучува : 1 PC фустан, 1 PC headband;
Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;
Испратени до САД преку E-pack (USPS) преземање на 10-20working дена за доставување;
Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 15-35working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, поради строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.
За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.

За производот

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
Симпатична
Бренд Име:
Marlegard
Материјал Состав:
Мешавина памук
Материјал:
Памук,Полиестер
фустан стил:
Кавга туту
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Јака:
О вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Лолита Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Полиестер

Слични предлози