.

.

моден памук, лен плус големина облечи гроздобер печати лабава долго дел фустан Лажни две парчиња Круг вратот Половина Ракав фустан LU12

моден памук, лен плус големина облечи гроздобер печати лабава долго дел фустан Лажни две парчиња Круг вратот Половина Ракав фустан

DEN 874.00
DEN 1713.12
-49 %

Износ
Во продавницата.


Топло Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на тон од w ebsite фото и вистинскиот објект.
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип М 98 36 38 L 102 37 39 XL 106 38 40 XXL 110 38 41 ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-4cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Внимание : ве Молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми. Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака. Ако ние веќе се испраќаат надвор, ние не ќе ја прифати вашата модификација. Ако не оставете боја или големина за нас, ние ќе брод што случајно Ако не сте задоволни со предмети, можете да се вратите назад за refune или размена на тоа. Меѓутоа, купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Испорака Детали за : Предмети ќе биде предаден во рамките на 5-7 работен ден по уплатата примена (aliexpress ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе оставете порака за вас во времето,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae се случи.

За производот

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Материјал:
Памук и лен
Декорација:
Cascading Кавга
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
VGVFHZY
Шаблон Тип:
Печати
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Број На Модел На:
LU12
Sleeve Стил:
Редовни

Слични предлози