.

.

NYFS 2018 Пролет, Есен Долг Ракав се Облекуваат Жените големи Димензии Plaid Секојдневен лабава Памук, Лен Фустан Vestidos Облека Фустани

NYFS 2018 Пролет, Есен Долг Ракав се Облекуваат Жените големи Димензии Plaid Секојдневен лабава Памук, Лен Фустан Vestidos Облека

DEN 705.00
DEN 829.44
-15 %

Износ
Во продавницата.


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Answer : ___________________________ Note : фустан е лабава стил ,мода и удобно .добредојдовте пад на превозот,тоа е секогаш instock.нема да се закачите на било какви информации во пратката.
Големина : M,L,XL,XXL
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да го купи објектот, тоа е Кинески големина, ви благодариме.
1cm=0.3937 инч, 1 инч=2.54 см
M Должина : 92 см Рамо : 38 cm Биста : 96cm Ракав : 55cm
L Должина : 93 см Рамо : 39c м Биста : 100cm Ракав : 56 cm
XL Должина на : 94 cm Рамо : 40 cm Биста : 104cm Ракав : 57 см
XXL Должина : 95 см, Рамо : 41 см Биста : 108cm Ракав : 57 см
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Секој 's висина,тежина различни ,Шопинг, немојте само да се погледне на слики ефект, земете добар поглед наоколу големина опис
Поради локацијата и на сцена се различни,Снимање ефект е малку различни,Па боја на вистинскиот производ е мала разликата и слики , на сите Облеки е трговија на Големо цена,ние ќе се брза испорака.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
NYFS
Стил:
Повик
Број На Модел На:
11
Силуета:
Лабава
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Памук и лен
Деколте:
Пак надолу Јака
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Plaid

Слични предлози