.

.

Секси Возбудува Жените Фустан Без Ракави Секојдневен Лето Линија Bodycon Фустани Партија Коктел Кратко Мини Цевка Плажа Облечи Vestidos

Секси Возбудува Жените Фустан Без Ракави Секојдневен Лето Линија Bodycon Фустани Партија Коктел Кратко Мини Цевка Плажа Облечи

DEN 447.00
DEN 525.60
-15 %

Износ
Во продавницата.


Ве молиме погледнете го големина на табела за да избере вистинската големина, не се избира како вашата навика,
1-3cm грешка може да биде постои поради рака мерка.
S Биста 84cm, Должина 82cm
М Биста 88 см, Должина cm 83
L Биста 92 см, Должина 84 см
XL Биста 96 см, Должина 85 cm

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
LuckBN
Материјал:
Памук,Полиестер,Lanon
Стил:
Плажа
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
a206
Пол:
Жените
Шема:
Полна Боја
Комбинација форма:
Singleton
Skirtlength:
медиум здолниште
здолниште:
Износени здолниште
Половината Тип:
Лабава половината
Облека фуста:
поставете ја главата
боја:
Розова, портокалова, црвена, зелена, светло сина, сина
Големина:
S,M,L,XL

Слични предлози