.

.

Мали Дин Лето Канцеларија Розова Коса Црта Вратот Sundress Завој Гроздобер Секси Bodycon Макси Молив Фустани Женска 2017 Vestidos Де Феста

Мали Дин Лето Канцеларија Розова Коса Црта Вратот Sundress Завој Гроздобер Секси Bodycon Макси Молив Фустани Женска 2017 Vestidos

DEN 1130.00
DEN 1822.56
-38 %

Износ
Во продавницата.


[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина Колковите S 80 66 84 84 М 84 70 85 88 L 88 74 86 92 XL 92 78 87 96 XXL 98 84 108 - -
Мерење Во Инчи Големина Биста Половината Должина Колковите S 31.5 26.0 33.1 33.1 М 33.1 27.6 33.5 34.6 L 34.6 29.1 33.9 36.2 XL 36.2 30.7 34.3 37.8 XXL 38.6 33.1 42.5 - -
[xlmodel]-[фото]-[0000]

За производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
wsfs
Стил:
Симпатична
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Деколте:
Slash вратот
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
889949BM
Материјал:
Памук,Полиестер,Lanon,Избрани
Пол:
Жените

Слични предлози