.

.

Бренд модални Летен фустан 2017 женски мрежа комбинација tulle Pleated се Облекуваат жените облека femme vestidos висока половината Каузална фустани

Бренд модални Летен фустан 2017 женски мрежа комбинација tulle Pleated се Облекуваат жените облека femme vestidos висока половината

DEN 383.00
DEN 751.20
-49 %

Износ
Во продавницата.


Бренд модални Летен фустан 2017 женски мрежа комбинација tulle Pleated се Облекуваат жените облека femme vestidos висока половината Каузална фустани QH0130
Биста Големина
(cm) Должина
(cm) Половината
(cm) Рамо
(cm) - една големина 80-100 105-110 60-88 ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
IQKXAJO
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Spandex,Mesh,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Број На Модел На:
QH0130
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Слични предлози