.

.

s-3xl Жените Дама Облечи Завој Bodycon Кратко Sleeve Слаби Формално Црна Секси Партија Лето Молив Мини Фустан

s-3xl Жените Дама Облечи Завој Bodycon Кратко Sleeve Слаби Формално Црна Секси Партија Лето Молив Мини Фустан

DEN 220.00
DEN 261.60
-16 %

Износ
Во продавницата.


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода,Жените мода лето облечи
Стил : Секси bodycon кратко мини фустан Материјал : Млеко свила splice СТП кожа
Пакет се вклучени : 1x фустан
Големина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Рамо(cm) Должина(cm) S 6-8 4-6 84 35 94 М 8-0 6-8 88 36 96 L 10-12 8-10 92 38 98 XL 12-14 10-12 96 40 100
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
hirigin
Стил:
работа
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати

Слични предлози