.

.

2018 Летен фустан chiffon флорални плажа облечи жени секси тенок шпагети рака плус големина S-2XL секојдневен чипка долго sarafan фустани

2018 Летен фустан chiffon флорални плажа облечи жени секси тенок шпагети рака плус големина S-2XL секојдневен чипка долго sarafan

DEN 702.00
DEN 739.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Полиестер , Chiffon,Чипка
Големина Референца
Првиот начин е да изберете големина : Големина Биста(CM) Должина(CM) Половината(CM) S 85 126 73 М 90 128 78 L 95 130 83 XL 100 132 88 XXL 105 134 93
Вториот начин за да изберете големина :
Големина на Европската големина Американски големина руската големина Бразил големина S 36 6 42 СТР M 38 8 44 M L 40 10 46 G XL 42 12 48 GG XXL 44 14 50 XG
Answer : ___________________________ Note : 1. Ова е Азија големина, не се однесуваат на S/M/L /XL едноставно. Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред да купите. Објектот се Мери од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни, горенаведените информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. 2. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, ви Благодариме! (1cm=0.3937 инчи ) (1inch=2.54 см) Прво на сите да ви се заблагодарам за вашата поддршка, јас треба да дадам неколку совети. 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и број на телефон се точни. 2. Ние ќе испратиме што е можно поскоро по вашата исплата е успешна; 3. Во некои земји, разликите во политиката, можеби ќе треба да плаќаат малку тарифи за да се биде успешен приемот на стоката, ве молиме да не се жали ако ви се исполнат, и ние се надеваме услугата ќе биде подобро во иднина; 4. Ве молиме потврдете откако ќе ја прими стоката, ве Молиме да се потврди приемот што е можно поскоро, ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе одговара на вашиот решавање на проблемот на ваше задоволство. 5. Во нашата продавница која може да се купи ефективни производи, внимателно проверете секој производ со силни безбедносни пакет за вашите раце. За Плаќање : Како можам да платам за цел?
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1) Одберете го редот и кликнете на "Плати Сега" копчето
2) Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.
За упатување, ве молиме проверете подолу цел износ дека различни методи за плаќање поддршка :
Ви посакувам среќен шопинг.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Chiffon,Полиестер,Чипка
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
Q60
Стил:
Бохемски
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Бренд Име:
Liva девојка
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Стил:
Плажа

Слични предлози