.

.

Бесплатен превозот! Новодојдени! Висок Квалитет! Класична Црна Кратки Ракави Памук Симпатична Лолита Еден-Парче Облека

Бесплатен превозот! Новодојдени! Висок Квалитет! Класична Црна Кратки Ракави Памук Симпатична Лолита Еден-Парче Облека

DEN 3648.00

Износ
Во продавницата.


2) Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката бојата на разумот, да ги преземе вистински објект како стандард.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Империја
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Деколте:
Плоштад Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Rayon,Lanon
Број На Модел На:
#26000296020
Сет:
Лолита Фустан

Слични предлози