.

.

Lan Karswear Мода 2018 Bodycon Летен Фустан Без Ракави Секси Завој Плус Големина Жените Облека Партија Фустани Голема Големина Vestidos

Lan Karswear Мода 2018 Bodycon Летен Фустан Без Ракави Секси Завој Плус Големина Жените Облека Партија Фустани Голема Големина

DEN 691.00
DEN 1727.52
-60 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Lan karswear
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
FX170004
Пол:
Жените
боја:
Црна Каки
Големина:
XL/2XL/3XL
Наслов:
фустан,жените се облекуваат
голема големина жените облека:
голема големина фустан,плус големина фустан,фустан 3xl
2017 Летен Фустан:
партија фустан,фустан bodycon
голема големина фустани:
секси фустан
превозот:
Бесплатен превозот

Слични предлози