.

.

Mermai Ариел Принцеза Се Облекуваат Девојките Tulle Туту Фустан Деца Девојки Ноќ На Вештерките Партија Божиќ Cosplay Фустан, Костим Облека На Децата

Mermai Ариел Принцеза Се Облекуваат Девојките Tulle Туту Фустан Деца Девојки Ноќ На Вештерките Партија Божиќ Cosplay Фустан,

DEN 776.00
DEN 969.60
-20 %

Износ
Во продавницата.


Сирена Ариел Принцеза Се Облекуваат Девојките Tulle Туту Фустан Деца Девојки Ноќ На Вештерките Партија Божиќ Cosplay Фустан, Костим Облека На Децата
Pls забелешка : овој фустан не се обидел , ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк :
Материјали : Најлон, Mesh,Tulle
Карактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите,Без Надеж
Големина : Одговара За 70-165 CM Висина, Возраст 1 години - 14years стари
Повод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали, Birthday (Роденден), Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси,Фотографија,Танц
Големина 12 M : Heigth 60-70cm
1. Може да се прилагоди на различни големина 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина; 3. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm, 1inch=2.54 см . 4. Горниот дел е еластична ткаенина и флексибилност е поголем, со големина на градите на нашиот табела големина означени е протегала големина, не рамни мерење
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите бои

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
девојка се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Бренд Име:
принцезата туту
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Voile,Најлон,Spandex,Viscose,Mesh,Сатен
Вграден Градник:
No
Јака:
Shoulderless
Шаблон Тип:
Цртан филм
Декорација:
Appliques
Ткаенина Тип:
tulle
квалитет:
Висок квалитет
Возрасна Група:
0-8years Деца,Деца,Бебе,Девојка,Деца
Име:
Сирена Принцеза Се Облекуваат
боја:
Виолетова+Зелена
занаети:
Рачно изработени
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима,Сите сезони
Декорација:
Панделки Лак,Моделот
Повод:
Партија,Свадба,Фестивал,Birthday (Роденден), Фотографија,Церемонија,Матурска,Перформанси
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)

Слични предлози