.

.

IIMADFWIW Лето Девојка Принцеза Ракави Свадба се Облекуваат Децата Облека Фустани За Девојки Деца Роденден Костими Дете

IIMADFWIW Лето Девојка Принцеза Ракави Свадба се Облекуваат Децата Облека Фустани За Девојки Деца Роденден Костими Дете

DEN 1092.00
DEN 1654.08
-34 %

Износ
Во продавницата.

Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.
Гаранција & Одржување
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Ние ви нудиме бесплатен замена, во рок од 15 дена. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Големина на Табелата Единица : cm 1cm=0.
Повратни информации политика
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Тоа трае 10-25 workdays достигне повеќето земји.
Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број .
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив ПОБРЗО.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

За производот

Дете НИ Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
IIMADFWIW
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Бохемски
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
1626067
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Најлон,Памук
девојка се облекуваат:
Yes
фустани за девојки:
Yes
боја:
Розова, виолетова ,бела

Слични предлози