.

.

Топката Носителот На Ноктот Ѕид Рек Планината Екранот Во Кошарка, Рагби Фудбал Фудбал Носителот Спортски Организатор Материјали

Топката Носителот На Ноктот Ѕид Рек Планината Екранот Во Кошарка, Рагби Фудбал Фудбал Носителот Спортски Организатор Материјали

DEN 474.00
DEN 929.28
-49 %

Износ
Во продавницата.


Спецификации :
Материјал : PC
Големина : 23*17.5*23cm
Тежина : 185g
Карактеристики :
Умен алтернатива за одржување на спортски топката во пренатрупана плакарот или складирање корпа.
Кошарка носителот може да се приспособат на 28 1/2 до 29 1/2 инчи во обемот.
Вклучува хардвер за монтажа на base или дрво површина, и може да се качи на таванот за дури и повеќе креативни екранот.
Кул решение за чување и организирање кошарка во гаража, или прикажување на autographed топки во канцеларија, бар, ден или шкафче соба.
Примена : за фиксно на ѕидот, може да се користи за кошарка, фудбал, одбојка и други топката игри добиеме!
Пакет се вклучени :
1 x Кошарка е шепа
1 x Завртка пакет

За производот

Гумени:
No
Употреба:
Стандард Топка за Натпревар
Топката Големина:
5
Тип:
Забава
Бренд Име:
IdealPlast
Број На Модел На:
a0677

Слични предлози