.

.

КИП Двојно Магија железо силна менгеме цевка врска енергично светлина стојат завртка главата мулти-функција фотографски додатоци

КИП Двојно Магија железо силна менгеме цевка врска енергично светлина стојат завртка главата мулти-функција фотографски додатоци

DEN 567.00
DEN 629.76
-10 %

Износ
Во продавницата.


КИП Двојно Магија железо силна менгеме цевка врска енергично светлина стојат завртка главата мулти-функција фотографски додатоци
Оваа продавница сите производи се фабрички директна продажба, инвентар соодветно, обезбедување на квалитет, може да се прилагоди за да испробате,добредојдени да се консултираат. Стегачот & Flex Рака со Силна Менгеме ќе се стега за да практично ништо во вашата фото студио за да ви овозможи со флексибилност да се качи вашата камера или додатоци секогаш кога ќе им треба најмногу. Можете да го користите да се стега на светлината стои, позадина поддржува, бум оружје, како и со било која друга локација може да се мисли на. Ова е менгеме со Силна Менгеме прилог заедно со флексибилни метал рака. Карактеристики : - Goose врат должина:50cm - Материјал : Премиум алуминиум легура & светлина стојат вртете ја главата - Тешки менгеме на едниот крај за приврзаност кон цевка или дебели објект. -НЕТО Тежина : 0.45 KG Вклучени : 1x Магија Стеги со Flex Рака

За производот

Бренд Име:
CY
Пакет:
No
Број На Модел На:
C5059

Слични предлози