.

.

Дебелина Автомобил/Exhibition/Оглас Гума Магнет Само Лепило Флексибилни Магнетни Лист А4 Големина 0.5 mm Фото Хартија, Магнетни

Дебелина Автомобил/Exhibition/Оглас Гума Магнет Само Лепило Флексибилни Магнетни Лист А4 Големина 0.5 mm Фото Хартија, Магнетни

DEN 378.00
DEN 402.24
-6 %

Износ
Во продавницата.


Најдобар квалитет!
Детали за производот
А4 мека гума магнетни лимови,0.5 mm дебелина, со само лепило, суровини магнети
Материјали : isotropic,singal страна со магнетни, мулти-поларните гума магнет
Карактеристики : може да се cutted лесно со машина knifes или ножици
Температурата на работа : Максимум 80 ° C

За производот

боја:
1 Дел, 2 Парчиња 5 Парчиња, 10 Парчиња
Тип:
Фото Хартија
Тежина:
270g
Квантитет На Пакет:
1-20 Листови/Пакет
Пакување Тип:
Се Тркалаат Ткиво
Материјал:
Други
Сјајни:
Yes
Број На Модел На:
405
Големина:
297x210x0.5mm

Слични предлози