.

.

2017 мажите сомот чевли со сомот Hasp Партија и Банкет мажите секојдневен чевли на Британски стил мажите мода мокасини Плус

2017 мажите сомот чевли со сомот Hasp Партија и Банкет мажите секојдневен чевли на Британски стил мажите мода мокасини Плус

DEN 5233.00
DEN 6624.00
-21 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14, 14.5, 15, 15.5, 16, 16.5, 17
Одделот За Името:
Возрасни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Листа&цена
Чевли Тип:
Основни
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Број На Модел На:
PR201723
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin

Слични предлози