.

.

Флип Кожа Случај за Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Lumia 540 640XL 635 730 950 Паричникот Телефон Торба Случај За Lumia 640 Holster Маска

Флип Кожа Случај за Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Lumia 540 640XL 635 730 950 Паричникот Телефон Торба Случај За Lumia 640 Holster

DEN 182.00
DEN 198.24
-8 %

Износ
Во продавницата.


-
Продажба Точка :
1.100% сосема нов од Hong Baiwei;
2.СТП Кожа + Мека TPU Силикони ( Ултра-тенок и издржливи Лесно да се Инсталира )
3.Нудат инстант сите околу заштита од гребнатини
4.Disigned како Паричникот Торбичка Случај ,Картичка sl ots и внатрешниот џеб за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички;
5.Направени од добар квалитет СТП кожа и меки TPU материјал, Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира.
Ние Ќе го провериме Секој Случај за Да се Осигура Сè Е во РЕД Пред Sended
Ние Ќе испратиме цел во 1 или 2 дена По Плаќање Оствари
Ние ќе Пакет Добро
Флип Кожа Случај за Nokia 3 Nokia 5 Nokia 6 Lumia 540 640 XL 635 730 950 Паричникот Телефон Торба Случај За Lumia 640 Holster Маска

За производот

Материјал:
За Nokia 950, За Nokia 640XL, За Nokia 540, За Nokia 5, За Nokia 6, За Nokia 3, За Nokia 640, За Nokia 635, За Nokia 730
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
бизнис
Големина:
For Phone
Карактеристики:
за случај
Компатибилен Бренд:
за Microsoft
Модел:
За Nokia 950 640XL 540 1320 1020 3

Слични предлози