.

.

YKSPACE Јасен Преглед Покрие Случаи За Samsung ГАЛАКСИ S8 S7 S6 Работ Плус S5 Забелешка 8 5 4 Случај Флип Кожа Capa Огледало Заштитник

YKSPACE Јасен Преглед Покрие Случаи За Samsung ГАЛАКСИ S8 S7 S6 Работ Плус S5 Забелешка 8 5 4 Случај Флип Кожа Capa Огледало

DEN 201.00
DEN 201.12
-0 %

Износ
Во продавницата.

Ние НЕ преземаат ЦЕЛОСНА RESOPNSIBILITIES, како што се : сообраќајни несреќи, одложувања, екстра данок или други царински проблеми. Цените не вклучувајќи обичај должност на дестинација земји. Тоа не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ако имате било какви предлози за нашата продавница или на нашите услуги, ве молиме да ни кажете веднаш. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако нарачката ќе биде примена и цел може да се врати во рок од 30 дена по примени.
Сино За Галакси S6 Работ
2. Во Светот Превозот. Сите неисправни објект се врати МОРА да БИДЕ во рамките на гарантниот период.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Задоволство ни е да се обезбедат услуги за вас. НЕ EXPECPTIONS!) Враќање превозот цена е мечка од страна на продавачот и купувачот на половина. Јасен Преглед Покритие за Samsung Галакси S6
Answer : ___________________________ Note : Оваа маска не вклучуваат интелигентни чип. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТОТ СО EXPERIED ГАРАНЦИЈА
1. (Ако објектот е во вашиот процесија повеќе од 7 дена, тоа се смета да се КОРИСТИ и ние ќе НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние се случува да се промени на подобро. Да се осигура дека вие може да ги добиете цел успешно, ве молиме да се осигурате ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е ТОЧНА. Мора да ја преземете СТАН кој е испратен заедно со стоката, тогаш може да се види на време, датум на прикажување на капакот, нека автоматски се разбуди-up. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со ПРИЕМОТ на пратката. Начини на плаќање : со Кредитна Картичка, Web Money, T/T, Western Union, QIWI Паричник, Boleto. Ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас,ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши тоа за што искрено! Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. НЕ МОЖЕ да слајд-за да одговорите на телефонот и НЕ МОЖЕ да го контролира екранот директно преку горниот капак. ( Освен некои земји и APO/ FPO )
2. Предмети гаранција ограничено време е 12 месеци и додатоци доаѓаат со 3-месечен-време.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.

За производот

Материјал:
за S6, за S6 работ, за S6 работ Плус, за S7, за S7 работ, за S8 Плус, за S8, на Забелешка 4, за Забелешка 5, за Белешка 8
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
Забелешка 5,Galaxy S5,Галакси S8,Галакси S6 работ плус,Galaxy Note 8,Галакси Note4,Галакси S6 работ,Галакси S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси Забелешка 7,Галакси S6
дизајн:
Обична,Сјајни,Бизнис
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Бренд Име:
YKSPACE
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
Кожа & Акрилик
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Трговија на големо:
Поддршка

Слични предлози