.

.

Луксузна СТП Кожен Паричник Случај За HTC М9 Плус прекривачот Сјајна Кристал Bling Случај со Картичка & Bling Дијамант

Луксузна СТП Кожен Паричник Случај За HTC М9 Плус прекривачот Сјајна Кристал Bling Случај со Картичка & Bling Дијамант

DEN 117.00
DEN 123.36
-5 %

Износ
Во продавницата.

Забелешка : имаме многу различни висок квалитет оригинални предмети за различни мобилни телефони се покрие,не е оригинална школка внатре ,право дупки за говорникот и камера на задната страна. Поради премногу модели на телефони,ние ги користиме истите слики да се покаже,Сите бои се во парк,ве молиме проверете дали вашиот телефон е натпревар ед на нашиот производ насловот пред да плаќаат за цел.
Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail ако треба песна број ,ви благодариме
Поради премногу модели на телефони,ние ги користиме истите слики да се покаже. Ако имате било каков проблем,ние ќе мило да ви послужи,ви благодариме !

За производот

Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
HTC
Големина:
Original case protect the cell phone
Бренд Име:
COOLPUSEN
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Со Картичка Џеб,Потпирач
дизајн:
Егзотични,Jewelled,Симпатична
Карактеристики:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант
Материјал:
Hight квалитет Shinning СТП кожа
Бои:
Како што сликите покажуваат
статус:
Во Парк / На Големо Поддршка
квалитет:
AAAAAA
функција 1:
Луксузна СТП Кожа Случај За HTC М9 Плус
Карактеристика 2:
Флип Стојат Паричникот Торбичка За HTC М9 Плус
функција 3:
За HTC М9 Плус прекривачот Со Магнетни Тока
карактеристика 4:
Полно Тело, Заштита на Случај За HTC М9 Плус
Стил:
Паричникот Торбичка Стил И Картичка & Стојат Функција
дизајн:
Сјајна Сјај + Магнетни Флип & Bling Дијамант

Слични предлози