.

.

Луксузна СТП Кожа Случај За ZTE Nubia Z9 Max Случај 5.5 Инчен Паричникот прекривачот За ZTE Z9 Плус ZTE Z9 Max Случај Со Стојат Картичка

Луксузна СТП Кожа Случај За ZTE Nubia Z9 Max Случај 5.5 Инчен Паричникот прекривачот За ZTE Z9 Плус ZTE Z9 Max Случај Со Стојат

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.


Луксузна СТП Кожа Случај За ZTE Nubia Z9 Max Случај 5.5 Инчен Паричникот прекривачот За ZTE Z9 Плус ZTE Z9 Max Случај Со Стојат Картичка
Продажба На Поени :
Материјал Луксузни Висок Квалитет на Лудиот Коњ СТП Кожа Мода,Трајни,Класика
Тип Уникатен Дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај
Функцијата Заштитите вашиот телефон од нечистотија, гребнатини+застане на функцијата+Паричникот стил+Карта Носителот
Специјална Услуга Микс од бои и Пад на Превозот поддржани
Повеќе Совети : 1. Превозот метод"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" е евтин , но тоа не може да се следи и полека 2. Ако ви е потребна за следење на информации, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или "Ali Express Стандард за Испорака" , ви благодариме. 3. Ако вашиот потврда дојде време, но се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас во прв пат.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме пополнете во примачот
целосна вистинско име поради новата политика на руската обичаи,ви благодариме!
Производ detais

За производот

Материјал:
СТП Кожа
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обичен
Големина:
5.5 Inch
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
ZTE
Бренд Име:
Howanni
Карактеристики:
стп кожа случај
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
боја:
4 бои како што е прикажано
Тип:
Луксузна Ретро Мобилен Телефон Кожа Случај
Материјал:
СТП Кожа
Состојба:
Висок Квалитет и Луксуз Лудиот Коњ СТП Кожа на Пазарот 2016 година
Компатибилен Модел:
За ZTE Nubia Z9 Max ZTE Nubia Z9 Плус 5.5 Инчен
Функција:
Паричникот Стои Со Држачот На Парични Слот
SKU број:
L1015
Пад на превозот:
Поддршка
Мало Пакет:
OPP вреќа
Број На Модел На:
За ZTE Nubia Z9 Max ZTE Nubia Z9 Плус 5.5 Инчен

Слични предлози