.

.

Smart Sleep/wake Folio прекривачот за Blackberry Priv Случај Врвот Одделение Cowhide Вистинска Кожа Случаи Заштитна Кожата за Priv

Smart Sleep/wake Folio прекривачот за Blackberry Priv Случај Врвот Одделение Cowhide Вистинска Кожа Случаи Заштитна Кожата

DEN 2795.00
DEN 3071.52
-9 %

Износ
Во продавницата.

И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Пакет : Телефон Случај x 1
Опис на производот :
Плаќање : 1. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Враќање : 1. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
Карактеристики : Codition : 100% Нов Производ : Висок Квалитет на Телефонот Случај Материјал : Увоз Вистинска Кожа Стил : Бизнис модел Компатибилен : за Blackberry Priv Боја : Различни бои Свитлива и одговара на телефон совршено го Заштитите вашиот уред од нула, прашина, шок и други штети во вашата секојдневна употреба Лесно да се прибере и отстрани Одлична рака чувство и моден трендсетер.Ви благодариме за разбирањето!
. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Превозот : Забелешка : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата.

За производот

Материјал:
Вистинска Кожа
дизајн:
Гроздобер
Големина:
5.4
Бренд Име:
QIALINO
Компатибилен Бренд:
Blackberry
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LF-PT-0334
Тип:
Случај

Слични предлози