.

.

QIALINO Вистинска Кожа Флип Случај за iPhone 7 рачно изработени Луксузни Ултра Тенок Телефон Маска за iPhone 7 плус за 4.7/5.5 инчен Holster

QIALINO Вистинска Кожа Флип Случај за iPhone 7 рачно изработени Луксузни Ултра Тенок Телефон Маска за iPhone 7 плус за 4.7/5.5

DEN 1022.00
DEN 1439.52
-29 %

Износ
Во продавницата.


______________________________________________________________________________________
QIALINO Случај за i Phone 7 рачно изработени Вистински Кожен Паричник Случај за iphone 7 плус луксузни Ултра Тенок прекривачот 4.7/5.5 holster
1. Материјал : увезени првиот слој вистински кравја кожа
2. 100% рачно изработени процес
3. Ултра Тенок.Елегантен и модерен
4. Повеќе трајни и употребливи
Детали за производот >>>
Корисниците Мора Да Ги Знаете :
Испорака
1.Кога тежината на стоката под 2 KGS,тоа е бесплатен превозот од Кина Пост /Epacket.
2.Кога тежина над 2 KGS,ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ/EMS,и купувачот треба да ја плати превозот цена.
Политика на враќање
1.Нема причина враќање или повраток е unaccepted.
2.Се чувствуваат слободни да не контактирате во рок од 3 дена ако производот не работи според нашите вовед, фотографии со што се однесуваат на прашања е потребно. И ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по или решение.
3.За било какви проблеми или конфузија во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
4.Наплата е да се продолжи во 7 дена по нашето миропомазание.
Повратни информации и Внимание
1.Ве молиме да ни остават postitive повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи.
2.Не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со нашите производи.
3.Ако имате било какви барања на бои,модели,ве молиме оставете порака за нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
4.Ние поддршка трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба голема количина.
Ви благодариме,добредојде назад во секое време!!!

За производот

Материјал:
Кожа за i7, Кожа за i7 плус
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 Плус
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Gennuine Кожа
Големина:
for 4.7/5.5 inches
Бренд Име:
QIALINO
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај

Слични предлози