.

.

Луксузна Кожен Паричник Флип Случај за Xiaomi MI5 Max Микс 4S Redmi 3 3Pro 4 4Pro 4А-Забелешка 2 2Pro 3 3Pro 4X 4 4Pro

Луксузна Кожен Паричник Флип Случај за Xiaomi MI5 Max Микс 4S Redmi 3 3Pro 4 4Pro 4А-Забелешка 2 2Pro 3 3Pro 4X 4 4Pro

DEN 183.00
DEN 199.20
-8 %

Износ
Во продавницата.


Hong Baiwei Флип Луксузни Кожен Паричник Случај за Xiaomi 4 S M4 I MI4 I MI4 C MI5 Max Redmi 3 3 Pro 4 4А-4 Pro Забелешка 2 2 Pro 3 3 Pro 4 4 Pro 4 X Микс
Продажба Точка :
1.100% сосема нов од Hong Baiwei;
2.Картичка слотови и внатрешниот џеб за вршење на ИДЕНТИФИКАЦИЈА, парични средства и кредитни картички;
3.Направени од добар квалитет СТП кожа и TPU материјал, Обезбедува максимална заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од таложење;
4.Вграден-во мирување за хоризонтална поглед медиуми,гледајте филм во секое време секаде.
Превозот :
Ние брод во 1-3 дена по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници),ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект.Ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена, во однос на сите прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбеди пријатен шопинг искуство.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се постигне задоволство,ако има било кое прашање или загриженост со вашата нарачка,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Повратни информации :
Елени клиент, ве Молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба.Ќе биде многу ценет.Ако имате какви било прашања или проблеми,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.

За производот

Материјал:
Бренд Име:
HongBaiwei
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
бизнис
Големина:
For Phone
Карактеристики:
за случај
Функција:
Флип Џеб Кожа Случај
Функција:
Capa став Celular Coque Fundas
ОДГОВАРА ЗА:
Бизнис За Мажи/Жени/Gril/Момче Паричникот Случај
Стил:
Луксузна & Гроздобер & Ретро & Fashion & Домот
Модел:
Мобилен Телефон Случаи & Кеси Додатоци
користат за:
Со Картичка Носителот Стојат Паричникот Случај Школка
Одговараат 1:
За Xiaomi Mi3 Mi4S Mi4i Mi5 Mi5S Микс
Одговараат на 2:
За Xiaomi Redmi 2 3 4 3 Про 4 про 3S 3X 4а-4X
одговара 3:
За Xiaomi Redmi Забелешка 2 4X 4 3 3 про

Слични предлози