.

.

Кожа За LG X Моќ Случај Smart Спиење Брз Одговор Приказ на Прозорецот прекривачот за LG X Моќ K210 K220Y K220ds Телефон Случаи & Кеси

Кожа За LG X Моќ Случај Smart Спиење Брз Одговор Приказ на Прозорецот прекривачот за LG X Моќ K210 K220Y K220ds Телефон Случаи

DEN 160.00
DEN 239.04
-33 %

Износ
Во продавницата.


Кожа За LG X Моќ Случај Smart Спиење Брз Одговор Приказ на Прозорецот прекривачот за LG X Моќ K210 K220 Y K220ds Телефон Случаи & Кеси
Производ Карактеристики
100% Сосема Нов
Совршено се вклопуваат за вашиот телефон
Ефикасно спречување прашина и гребнатини,shockproo
Answer : ___________________________ Note : не се бара средство за инсталација,само snap на телефонот
Направени за LG X моќ
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст поддршка

За производот

Бренд Име:
evolou
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
LG
Големина:
5.3
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Adorption,Анти-удар,Потпирач
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Карактеристики:
прозорецот телефон случај
Стил:
filp маска
Тип:
кожа случај за lg x моќ
Type1:
маска за lg k210 k220y

Слични предлози