.

.

(3 Стилови) За HTC One X Phone Случаи Луксузни Флип Стп Кожа Случај За HTC ЕДЕН X S720e G23 Случај Покрие Мобилен Телефон Кеси 4.7 инчен

(3 Стилови) За HTC One X Phone Случаи Луксузни Флип Стп Кожа Случај За HTC ЕДЕН X S720e G23 Случај Покрие Мобилен Телефон Кеси

DEN 110.00
DEN 122.88
-10 %

Износ
Во продавницата.


(3 Стилови) За HTC One X Phone Случаи Луксузни Флип Стп Кожа Случај За HTC ЕДЕН X S720e G23 Случај Покрие Мобилен Телефон Кеси 4.7 инчен
Descriptio n : 1. Компатибилен За HTC ЕДЕН X S720e G23 2. Стојат Функција 3. Материјал : СТП Кожа 4. Оваа l мастило има 3 стилови 5.Бесплатен Превозот ќе биде испорачуван Кина Пост Oridinary Мал Пакет Плус 6.Русија клиент ве молиме оставете ги вашите целото име и адреса, така што нема да задоцнување на пратката
Љубезно Потсетување :
1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно и нејзините packet loss стапка е многу, многу ниско. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака и јас ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена,ние ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,тогаш јас ќе се сноси одговорност и ќе рефундирање на вашите пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. Слика Шоу

За производот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
HTC
Големина:
4.7inch
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Металик,Обичен
Карактеристики:
Стојат Флип
Бренд Име:
VBNM
Компатибилен 1:
маска за HTC One X
Компатибилен 2:
паричникот случај за HTC One X
Компатибилен 3:
флип случај за HTC One X
Компатибилен 4:
Случај за HTC One X
Функција:
Картичка Паричник На Врати
Материјал:
СТП Кожа
квалитет:
А++++
Тип:
Случај
Бродови Од:
Кина

Слични предлози