.

.

KISSCASE Кожа Флип Случаи За Pad мини 1 2 3 Pad 2 3 4 Smart Флип Shockproof Торба За Pad Воздух 1 2 Стојат Дрвени Кожата Случај

KISSCASE Кожа Флип Случаи За Pad мини 1 2 3 Pad 2 3 4 Smart Флип Shockproof Торба За Pad Воздух 1 2 Стојат Дрвени Кожата Случај

DEN 432.00
DEN 539.52
-20 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Материјал:
За Pad мини 1 2 3 За Pad 2 3 4 За i Pad Воздух 1 2
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 6,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Карактеристики:
Случај Покривајте Телефонот Школка Телефон Додатоци Торба Fundas Coque
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
KISSCASE
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Гроздобер,Ткаеше,Бизнис,Апстракт
Големина:
For iPad mini 1 2 3 For iPad 2 3 4 Air 1 2 Leather Flip Cases
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
Флип Случај
Модел 1:
За iPad mini 1 2 3 За iPad 2 3 4 Smart Флип Случаи
Модел 2:
За iPad Воздух 1 2 За Pad 5 6 Shockproof Маска
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа Случаи
боја:
Микс Зелена Brown Дрвени Жито
Стил:
Шик Стилски Мода Кул Таблета Додатоци Торба Случаи Покрие Школка
функција 1:
Стојат Функција Мешавина Боја Дрвени Жито Capa Coque Fundas Таблети
Карактеристика 2:
Smart Флип Случаи Shockproof Заштитна Случаи Покрие Capa
fucntion :
Потпирачот + Shockproof + Anti-удар + Anti-пропадна + отпорно на Гребење
SKU:
AAA55512
Пад на превозот / трговија на Големо:
Поддршка

Слични предлози