.

.

Жешка!! 6 Бои DEXP Ixion EL150 Полначот Случај Фабрика цена Флип Кожа со Заштитен Телефонски Случај Покрие Луксузни Кожен Паричник Дизајн

Жешка!! 6 Бои DEXP Ixion EL150 Полначот Случај Фабрика цена Флип Кожа со Заштитен Телефонски Случај Покрие Луксузни Кожен Паричник

DEN 279.00
DEN 382.56
-27 %

Износ
Во продавницата.


Повеќе информации за Производот во нашата продавница,ве молиме одете : Ако купите повторно во нашата продавница , ќе уживате повеќе попусти
Пакет : 1 x кожа телефон случај со мало пакет.Ние сме бесплатен превозот со следење на број .
Примена
1.Ние сме професионални фабрика продавачот ,ние удар дупка врз основа на вашиот телефон,секој телефон случај се рачно изработени и 100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Волумен Дупка. Пријателски материја и мала тежина
4. 100% нов бренд
2.
Нова 6 Бои Случај за DEXP Ixion EL150 Полначот Clamshell Телефон Holster Флип Кожа Магнетно Копче Минималистички Анти-лизна Заштитна Маска+Следење
Напомена :
1. Не-токсични, без мирис, нечистотија-отпорни,
Пакување
Мало Пакет
Превозот
1-2 дена по исплата потврди
Гаранција
Повеќето производи нудат 1-3 месеци гаранција и 4 месеци гаранција за нашите VIP корисници.Вистински фотографии на задната дупки е означување,ве Молиме продолжете да се однесуваат со нас.Некои модели на телефони може да не најде внатрешна пластични носителот телефон во Кинескиот пазар,ние сме користење на еден посветен телефон налепници,Многу лесен за користење, нема да му наштети на вашиот мобилен телефон,ве молиме да се увери.
Користат За
DEXP Ixion EL150 Полнач
Материјал
Висококвалитетна Кожа
Боја
Црвена , Розова , Црна , Сина , Црвена Роза , Браун
Дизајн
Луди hourse паричникот кожа случај со слот за storatge.Можете да ги пратите секој детали кога превозот,Aliexpress ќе се осигура Безбедноста на вашата стока.
Примероци
Примероци за квалитетот тест се достапни, и добредојде на тест примерок!
Плаќање
Зачувам , BOLETO , QIWI , Кредитна картичка , или Повеќе
Квалитет
Сите производи мора да помине на инспекција од страна на професионални КК тим
Услуга
Трговијата на мало,Whosale,Капка Превозот,се Меша цел
Здраво,Добредојдовте на нашата продавница.100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
3. Бидејќи многу предмети,ние може да не се покажуваат сите дупки за вас со фотографии,но ние сме сигурни дека тоа може да одговара на вашиот дупка многу добро ,ако не,ние може да ви обезбеди целосна наплата. Повеќе детали,ве молиме контактирајте со нас.
но, тоа зависи од стока во прашање. Ние сме професионални телефон покрие фабрика продавачот,телефонот дупки ние се според официјалниот сајт на удар,секој телефон случај се 100% совршено одговараат на вашиот телефон на Камерата/Флеш Дупка,ве Молиме остатокот увери купување.

За производот

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Анти-удар
дизајн:
бизнис
Бренд Име:
ACROLRS
Карактеристики:
СТП Кожа
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
DEXP
Карактеристично:
Рачно изработени
Услуга:
Индивидуализира
боја:
Црвена,Розова,Црна,Сина,Црвена Роза,Браун
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера / МИКРОФОН / Јачина на звук / Копче Дупка
затворете:
Магнетното Копче
Дебелина:
ултра-тенок
дизајн:
Лудиот Коњ Кожа
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За DEXP Ixion EL150 Полнач
Тип:
Случај

Слични предлози