.

.

Нова Жешка чевли hotshoe assy поправка делови За Sony HVL-F43M F43 Флеш

Нова Жешка чевли hotshoe assy поправка делови За Sony HVL-F43M F43 Флеш

DEN 2639.52

Износ
Во продавницата.


Ви благодариме за вашето внимание!!!.
Нормално,тоа ќе потрае 7-20 работни денови за испорака.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Сите делови се тестирани работи добро пред превозот.Јас ќе ви одговори што е можно поскоро(ве молиме овозможи 1_2 работни дена за одговори).
Нашите предности : Квалитет на производите;Повеќето конкурентни pri;Брза и квалитетна услуга.
Постојат повеќе производи што не се наведени,Ако треба да се купи други додатоци,ве молиме контактирајте со нас.
Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на објектот.Овие трошоци се купувачот е одговорност.По прашањето на стоки,ќе имаме следење на број Додадете на вашето купување на артиклот.
Прифаќаме само враќање на оригиналниот пакет.
Ние се специјализираат во широк спектар од дигиталната камера&видео камера додатоци : LCD Екран/Екранот,Леќа,LCD/Shutter flex кабел Опрема,и други поправка на резервни делови.
Ние прифаќаме Alipay,TT,Western Union,Moneygram итн.Ве молиме бидете сигурни дека објектот НЕМА човек-направени саботажа.
Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по добиени проверена плаќање,но обично наредниот работен ден по плаќање,Објектот ќе биде испорачуван регистрирани воздух mail со следење на услугата.
Како што сите знаете,меѓународниот превозот времето е секогаш надвор од контрола,особено на царинска процесот е сложен и непредвидлив,Но ние ќе ви биде испратена веднаш штом е можно,ние ќе брод на ставка во рамките на одредени биз дена како што вети во нашата листа.Ние сме мило да го реши проблемот,ве молиме да се избегне да ја напушти Netural или Негативни Повратни информации и 1,2,3 ниска оценка.Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.Ако не примите објект за долго време,ве Молиме проверете со вашиот локален поштата или контактирајте со нас.Ве молиме изберете најзгодно начин за вас.
Ако ви треба замена,ве молиме проверете за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник,ги споделите со нас детални проблем.Оставајќи негативна или неутрална повратни информации не помагаат за решавање на прашањето.
Сите производи ќе бидат испорачани како подароци за да се намали увозните давачки.
Млади луѓе 100% задоволство е нашата цел,Ако имате нешто да се жалат,Молам контактирајте ме преку е-Маил порака.
Вие сте добредојдени да се visity било од моите други објекти,купување на 10 или повеќе,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нов попуст цена.

За производот

Компатибилен Камера Бренд:
SONY
Бренд Име:
goglibee
Број На Модел На:
HVL-F43M
Пакет:
No

Слични предлози