.

.

филтер за воздух за BMW E81/E82/E87/E88-1 116d/118d/120d/123d E90/E91/E92/E93-3 316d/318d/320d/325d/335d 13717797465 #RK522

филтер за воздух за BMW E81/E82/E87/E88-1 116d/118d/120d/123d E90/E91/E92/E93-3 316d/318d/320d/325d/335d 13717797465 RK522

DEN 605.28

Износ
Во продавницата.


За производот

Производителот Дел Број:
13717797465
Поставување на Возило:
IN
Објектот Ширина:
234
Објектот Должина:
300
Објектот Висина:
70
Другиот Дел Број:
13717797465
Материјал Тип:
филтер хартија
Осветленост Дел Број:
13717797465
Бренд Име:
SAFIL
Специјални Функции:
моторот воздух fitler
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5KG
За Возило Брендови/Модел:
BMW

Слични предлози