.

.

филтер за воздух + кабината филтер за 2013 CHERY ARRIZO 7 1.6 L DVVT CVT #R890-4

филтер за воздух + кабината филтер за 2013 CHERY ARRIZO 7 1.6 L DVVT CVT R890-4

DEN 719.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Поставување на Возило:
ПРЕД
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
Chery ARRIZO 7
Производителот Дел Број:
Chery ARRIZO 7
Другиот Дел Број:
Chery ARRIZO 7
Специјални Функции:
филтер на мотор
Материјал Тип:
филтер хартија
Објектот Тежина:
0.4
Бренд Име:
SAFIL

Слични предлози