.

.

Мотоцикл CNC Црна Скок Воздушен Колекции Доза Филтер За Хонда Сенка Аеро 750 VT 750 Aero750 VT750 Сите Години

Мотоцикл CNC Црна Скок Воздушен Колекции Доза Филтер За Хонда Сенка Аеро 750 VT 750 Aero750 VT750 Сите Години

DEN 6027.00
DEN 6344.64
-5 %

Износ
Во продавницата.


клиентите Задоволителна
1.
Клиентите Satisfication :
Ве молиме не hestiate се да ме контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Нема инструкции се предвидени за овој производ.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Препорачуваме професионална инсталиран.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за мене, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Спецификации 100% Сосема Нов, Резервни Дел Боја : Црна Материјал : Алуминиум Висок Квалитет на Хром Палка Алуминиум Конус Скок Воздушен Комплет опремен со специфичен изглед и повеќе перформанси се здобијат со 360 степени дупчиња хром скок покрие Филтер се перат со K&N филтер за чистење комплет Доаѓа со адаптери и hardwares за лесна инсталација Филтер Големина : 4.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.

За производот

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
4inch
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Должина:
15inch
Тип На Објект:
Воздушен
боја:
Црна
Апликацијата 01:
За Хонда Сенка Аеро 750
Апликацијата 02:
За Хонда Сенка VT 750
Година:
сите години

Слични предлози