.

.

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Колекции Доза На Kawasaki Вулкан 2000 В.Н.Е 2000 Класичен ИС 2000 LT Vulcan2000 VN2000 VL2000LT

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Колекции Доза На Kawasaki Вулкан 2000 В.Н.Е 2000 Класичен ИС 2000 LT Vulcan2000 VN2000 VL2000LT

DEN 6067.00
DEN 6385.92
-5 %

Износ
Во продавницата.


Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.

Клиентите Satisfication :
Ве молиме не hestiate се да ме контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Многу Благодарам. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
клиентите Задоволителна
1.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Јас сум посветена на вашиот 100% satisfication.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Спецификации 100% Сосема Нов, Резервни Дел Боја : Хром Материјал : Алуминиум
Fitment За Kawasaki Вулкан 2000 Година За Сите Kawasaki В. Препорачуваме професионална инсталиран. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. и ќе треба да плати дополнителни трошоци направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Телефон мора да се for international express превозот.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.Е 2000 Класичен целата Година За Kawasaki VL2000 LT на целата Година
Пакетот вклучува Еден Воздушен Колекции Забелешка ве Молиме двојно проверете со вашиот велосипед механичар за fitment прашања.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.

За производот

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
4inch
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Должина:
15inch
Тип На Објект:
Воздушен
боја:
Хром
Апликацијата 01:
За Kawasaki Вулкан 2000
Апликацијата 02:
За Kawasaki В.Н.Е 2000 Класичен
Апликацијата 03:
За Kawasaki VL2000LT
Година:
сите годината

Слични предлози