.

.

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Комплет Доза Филтер За Хонда Сенка Дух АЦЕ 750 Spirit750 ACE750 1998 ДО 1999 2000 2001 02

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Комплет Доза Филтер За Хонда Сенка Дух АЦЕ 750 Spirit750 ACE750 1998 ДО 1999 2000 2001 02

DEN 4970.00
DEN 5231.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Препорачуваме професионална инсталиран. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Клиентите Satisfication :
Ве молиме не hestiate се да ме контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Јас сум посветена на вашиот 100% satisfication. Многу Благодарам. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
клиентите Задоволителна
1.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Спецификации 100% Сосема Нов, Резервни Дел Висок Квалитет на Хром Палка Алуминиум Конус Скок Воздушен Комплет опремен со специфичен изглед и повеќе перформанси се здобијат со 360 степени дупчиња хром скок покрие Филтер се перат со K&N филтер за чистење комплет Доаѓа со адаптери и hardwares за лесна инсталација.Телефон мора да се for international express превозот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

За производот

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
4inch
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Должина:
15inch
Тип На Објект:
Воздушен
боја:
Хром
Апликацијата 01:
За Хонда Сенка Дух 750
Апликацијата 02:
За Хонда Сенка, АЦЕ 750
Година:
1998 до

Слични предлози