.

.

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Колекции Доза Филтер За Харли Туринг Роуд Кинг Стрит Глајд Роуд Глајд Дуна Масти Боб Софтејл

Мотоцикл Хром Скок Воздушен Колекции Доза Филтер За Харли Туринг Роуд Кинг Стрит Глајд Роуд Глајд Дуна Масти Боб Софтејл

DEN 7378.00
DEN 7765.92
-5 %

Износ
Во продавницата.

за превозот безбедно.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Многу Благодарам. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.Телефон мора да се for international express превозот.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за мене, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ви благодариме за вашето разбирање. и ќе треба да плати дополнителни трошоци направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Јас сум посветена на вашиот 100% satisfication.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Нема инструкции се предвидени за овој производ. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~
Спецификации 100% Сосема Нов, Резервни Дел Боја : Хром Материјал : Алуминиум
Fitment Харли Софтејл серија со EFI мотор : Ноќен Воз, Масти Момче, Крстот Коски 2001-2007 Харли Дуна серија со EFI моторот : Супер Глајд, Стрит Боб, Ниски Велосипедист, Масти Боб, Вајд Глајд од 2004 до 2007 година Харли Туринг серија со EFI моторот : Роуд Кинг, Стрит Глајд, Роуд Глајд, Електра Глајд 2002-2007 Харли Рокер Софтејл 2008-2009 Харли Крстот Коски Софтејл 2008-2009
Пакетот вклучува Еден Воздушен Колекции Забелешка ве Молиме двојно проверете со вашиот велосипед механичар за fitment прашања.

За производот

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
4inch
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Објектот Тежина:
2kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Должина:
15inch
Тип На Објект:
Воздушен
боја:
Хром
Апликацијата 01:
За Харли Софтејл Ноќниот Воз, Масти Момче,Крстот Коски
Година 01:
2001-2007
Апликацијата 02:
За Харли Дуна Супер Глајд,Стрит Боб, Ниски Велосипедист,Масти Боб,Вајд Глајд
Година 02:
Од 2004 до 2007 година
Апликацијата 03:
За Харли Туринг Роуд Кинг,Стрит Глајд,Роуд Глајд,Електра Глајд
Година 03:
2002-2007
Апликацијата 04:
За Харли Rocaker Софтејл и Крстот Коски Софтејл
Година 04:
2008-2009

Слични предлози