.

.

10PCS Мотоцикл 52 mm Воздух Филтер За Хонда CB650Z CB750K CB400NT/T2 Kawasaki KZ јас zr Suzuki GS400 GS550 GSX400 GT500 Јамаха XJ

10PCS Мотоцикл 52 mm Воздух Филтер За Хонда CB650Z CB750K CB400NT/T2 Kawasaki KZ јас zr Suzuki GS400 GS550 GSX400 GT500 Јамаха

DEN 1963.00
DEN 2256.00
-13 %

Износ
Во продавницата.


Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Со инсталирање на филтерот за секој хидрати да се намали ограничување од воздухот кутија, и им овозможи на секој цилиндар да дишат по сопствена. Ви благодариме за вашето разбирање.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
клиентите Задоволителна
1. Зголемување на струење & изнесува од 2 до 10 коњски сили !!!
Состојба : Нова
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
Големина : Внатре
Дијаметар : 52mm
Вкупна Висина : 3.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Одговара : Повеќето модели на 52mm мотоцикл Хонда CB650 Z, CB750 K ,CB400 NT/T2
Kawasaki KZ250, KZ400 B/G/L, KZ440 A/C/D/H, KZ550 G/H,KZ650,ZR400,ZR550, GPZ550
Suzuki GS400/S ,GS550 E/M , GSX400 E/F/L, GT500, GT750
Јамаха за сексуално и репродуктивно/XT500, XJ650, XJ900, XS750/850/1100 преку 1979 година Забелешка : ве Молиме мерка вашиот carburetor уста OD прв вашата цел. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние не ќе биде одговорен за враќање поради погрешна големина. Ние, исто така, други големина avaliable, ве молиме проверете ја нашата продавница.Телефон мора да се for international express превозот.

За производот

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
За Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Должина:
10cm
Материјал Тип:
Висока густина ABS, алуминиумски
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За Хонда Kawasaki Suzuki Јамаха
Големина:
Inside
Монтажа дијаметар :
60mm

Слични предлози