.

.

Мотоцикл 4 X на Филтерот за Масло Чистење За CBR250 CBX250 CB300 CBR300 XLX350 XL350 GB400 GB500 XBR500 XL600 FMX650 FX650 NX650 SLR650

Мотоцикл 4 X на Филтерот за Масло Чистење За CBR250 CBX250 CB300 CBR300 XLX350 XL350 GB400 GB500 XBR500 XL600 FMX650 FX650 NX650

DEN 413.00
DEN 480.00
-14 %

Износ
Во продавницата.


Цена за пакет од 4 парчиња. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.Не го купите, ако dn не потврди можете да ги користите, само прашајте нè за подетални цртање за да проверите ако тие се вклопуваат
2.
Се користи квалитетна Хартија и челик материјал , сличен квалитет како Hiflo.Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).Вие ќе примите објект исто како и сликите.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Филтерот За Масло
100% Сосема Нов
Боја како на сликата. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето.
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Погодни За :
Хонда мотор
CBR250 R/РА-Б,Ц,DMC41 11-13
CBX250 РС 00
CBX250 RSE 83-86
CB300 F-F 15
CBR300 R-E,F 14-15
XL-X350
XL350 RF,RG,RH ND03 85-87
GB400 F,F2 Јапонија
GB400 H3 Јапонија
GB500 Јапонија
GB500 TT, К Clubman 89-90
XBR500 FPC15 85
XBR500 FG,FH (27 PS) 85-86
XBR500 FG,FH (42 PS) 85-86
XBR500 G,HPC15 86-88
XBR500 SJ,SH (27 PS) 87-88
XBR500 SJ,SH (44 PS) 87-88
XL600 LD,ЛЕ,LF 83-85
XL600 LM-F PD04 85-87
XL600 Р PD03 83-87
XL600 RD,ПОВТОРНО,RF 83-85
XL600 РМ-G PD04 86-88
FMX650 RD12 05-07
FX650 Vigor RD09 99-02
NX650 1,2 Dominator 01-02
NX650 J,K,L,M,N,P,Р Dominator RD02 88-94
NX650 S,T,V,W,X,Y Dominator RD08 95-00
SLR650 V,W,X,Y Vigor RD09 97-00
1.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Alipay е Prefered. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
417-13-6
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.16kg
Тип На Објект:
Филтри За Масло

Слични предлози