.

.

Мотоцикл 4 X на Филтерот за Масло Чистење На АТВ KFX450R Dirt Bike KLX110 KSR110 BN125 KLX125 KLX140 KL250 KLX250 KLX300 KLX450R KX450F

Мотоцикл 4 X на Филтерот за Масло Чистење На АТВ KFX450R Dirt Bike KLX110 KSR110 BN125 KLX125 KLX140 KL250 KLX250 KLX300 KLX450R

DEN 413.00
DEN 480.00
-14 %

Износ
Во продавницата.

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Цена за пакет од 4 парчиња.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.Филтерот За Масло
100% Сосема Нов
Боја како на сликата. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена.Превозот време како што се следниве : 2. Alipay е Prefered.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо. Кога ќе одберете да ја објавите од експрес, понекогаш ние ќе ја објавите по курир кој сте го одбрале , бидејќи ќе има некои проблем со царинење на царинската, и можеби и за време на испорака не е најбрз. можеби некои разлика на боја како светлина за време на снимањето. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.
Се користи квалитетна Хартија и челик материјал , сличен квалитет како Hiflo.Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам.
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Погодни За :
Kawasaki АТВ
KFX450 R B8 F,B9 F,БПО,BBF,BCS,BDF,BEF (KSF450) 08-14
KFX450 R B8 FA,B9 FB (KSF450) Чудовиште Енергија 08-09
Мотор Kawasaki
KLX110 А1-А5, A6 F-A9 F,CAF-CEF,ДАФ-DFF 02-15
KSR110 03-08
BN125 А1,А2,A3,A4,A5,A6,A7,A8, A6 F,A7 F,A8 F,A9 F Eliminator 98-09
KLX125 CAF,CBF,CDF 10-14
KLX125 ДАФ,DBF,DDF Д-Tracker 10-14
KLX140 A8 F,A9 F,AAF,ABF,ACF,ADF,AEF,AFF 08-15
KLX140 L B8 F,B9 F,БПО,BBF,BCF,BDF,BEF,BFF 08-15
KL250 Г4-Г-7 Супер Sherpa 00-03
KL250 G9 F Супер Sherpa 09
KLX250 90-92
KLX250 D2-D4 (KLX250 R) 93-96
KLX250 R (LX250 E) 91-97
KLX250 S H6 F,H7 F 06-07
KLX250 S T9 F,TAF,TBF,TCF,TDF,TEF 09-14
KLX250 S9 F,Б,SBF,SCF,SDF,SEF 09-14
KLX250 SF W9 F,WAF 09-10
KLX300 A1-A10,A6 F,A7 F (KLX300 R) 96-07
KLX450 Р A8 F,A9 F,AAF,ABF,ACF,ADF,AEF 08-14
KX450 F-D6 F, D7 F,D8 F,E9 F,EAF,EBF,FCF,FDF,FEF,FFF 06-15
1. Можеби ќе има некои задоцнување, како и превозот на компанијата или царината, ќе сакате да контактирате со нас ако задоцнување , но не и да го отвори спорот и како тоа не е наша грешка. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.

За производот

Бренд Име:
CAKEN
Име На Модел:
417-13-4
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.16kg
Тип На Објект:
Филтри За Масло

Слични предлози