.

.

Анимира Cosplay. Аниме Мачка Краток Кадифен Кукла. Sousei не Aquarion. EVOL. Mikono Suzushiro. Size28cm

Анимира Cosplay. Аниме Мачка Краток Кадифен Кукла. Sousei не Aquarion. EVOL. Mikono Suzushiro. Size28cm

DEN 1032.00

Износ
Во продавницата.


За Враќање на Производот Ако враќањето е предизвикана кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Ве молиме да се купи по знаете големината и да се договорат за големината и не даде негативни повратни информации до нас кога ќе се очекува повеќе во големини. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress. Можете да изберете било која од овие начини на плаќање и побара од нас да ви испратиме исплата детали. Ве молиме да не информирате кога би сакале да се направи размена. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за проверка.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. Ние само се направи размена кога производот не е оштетен или се користи за да се препродаваат. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот. Ве молиме не го ни даде негативен фидбек кога разликата е разбирливо. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Ако би сакал да се промени, бидејќи на големина или боја или стил, што треба да се плати за такси превозот на бродот назад поранешниот еден и за нас да брод ќе ја како нова.

За производот

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Предупредување:
Не кајгана
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
comealot
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Никој
Димензии:
28cm

Слични предлози