.

.

Даниел Тигар е Соседството Даниел Тигар Мини Кадифен 20cm и 33cm

Даниел Тигар е Соседството Даниел Тигар Мини Кадифен 20cm и 33cm

DEN 815.52

Износ
Во продавницата.


За Методите На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам, Western Union, T/T(Банкарски) и Пари Грам. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Но, ве молиме бидете сигурни дека чевлите се во добри услови, бидејќи ако големината е премногу голема или премногу мала може да се разменуваат со нас.

За производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Мачки
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Бренд Име:
comealot
Предупредување:
Не кајгана
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
2-4 Години
Димензии:
20cm и 33cm

Слични предлози