.

.

Оригиналниот Бод Сликари Кадифен Играчки 25CM Kawaii Бод Полнети Играчки За Децата Подароци Деца Играчки

Оригиналниот Бод Сликари Кадифен Играчки 25CM Kawaii Бод Полнети Играчки За Децата Подароци Деца Играчки

DEN 1176.00

Износ
Во продавницата.

Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето. Тоа е околу 15 до 30 дена. Комуникацијата е многу важна. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби. Но, ве молиме бидете сигурни дека чевлите се во добри услови, бидејќи ако големината е премногу голема или премногу мала може да се разменуваат со нас. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад.
Ве молиме обрнете внимание на големината и ве молам не очекувајте повеќе во големина од вистинскиот работи.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше. Ние само се направи размена кога производот не е оштетен или се користи за да се препродаваат.
За Враќање на Производот Ако враќањето е предизвикана кога постои проблем во нашите производи, ние ќе го сноси такси превозот.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Но, ве молиме бидете сигурни дека сте сигурни за големини или бои и стилови, пред купување за да се намали непријатноста и вас и нас. Можете да изберете било која од овие начини на плаќање и побара од нас да ви испратиме исплата детали. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија.com е во право. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот. Ние ќе го цениме вашето разбирање.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС.) Она што го гледате е она што ќе добиете.

За производот

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Бренд Име:
comealot
Предупредување:
Не кајгана
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Кадифен
Димензии:
25cm

Слични предлози